Вафельниця Camry CR 3046 1600 Вт з регулятором
Компактна вафельниця потужністю 1600 Вт з можливістю регулювання ступеня підсмажування. Підходить для приготування хрустких вафель.
Випікає 2 великі вафлі одночасно. Оснащений нагрівальними пластинами, покритими антипригарним покриттям, що полегшує вийняття готової вафлі та очищення пристрою.
Також його зручно транспортувати, завдяки можливості зберігатися у вертикальному положенні.
Характеристики
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Максимальна потужність: 1600 Вт
- Нагрівальні пластини покриті антипригарним покриттям
- Плавне регулювання температури
- Пече 2 вафлі одночасно
- Терморегулятор, який підтримує оптимальну температуру для випікання вафель
- Світловий індикатор показує готовність до випікання
- Індикатор потужності
- Можна зберігати вертикально
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття, Автоматичне підтримання температури |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Довжина | 270 |
| Загальне | |
| Варіант встановлення | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴









