
Мультипіч (аерофритюрниця) MalTec 1400 W (Польща)
2 990 ₴
- В наявності
- Код: 109337
- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
Фритюрниці без жиру - це конвекційні фритюрниці, в яких замість жиру використовується гаряче повітря.
У таку фритюрницю додають невелику кількість олії (кілька столових ложок) та запускають її.
Потім вона починає виробляти гаряче повітря, насичене невеликою кількістю жиру, яке циркулює всередині.
ЗАСТОСУВАННЯ
Фритюрниця без жиру - це здоровий спосіб приготування легкої та смачної їжі. Технологія швидкої циркуляції гарячого повітря дасть вам змогу посмажити гарячу картоплю, м'ясо, рибу, овочі або випічку без використання олії.
Приладом легко керувати за допомогою дисплея та панелі керування, температура регулюється в діапазоні від 80 до 200 ͦ C.
Комфорт використання забезпечується чашею і кошиком з антипригарним покриттям, а також корпусом, що не нагрівається.
ПАРАМЕТРИ
- Виробник: Maltec
- Модель: AirFryer2500W
- Тип: знежирений / фритюрниця
- Потужність: 1400 Вт
- Температурний діапазон: 80°C - 200°C
- Максимальний час таймера: 60 хв
- Ємність кошика: 3,2 л
- Ємність чаші: 4,3 л
- Дисплей: РК із сенсорним екраном
- Система швидкого нагріву і рівномірного розподілу тепла: так
- Регулювання температури та часу приготування: так
- Проста система складання: так
- Захист від перегріву: так
- Блокування відкриття кришки: так
- Антипригарна ручка: так
- Антипригарне покриття: так
- Акустичний сигнал про закінчення нагрівання: так
- Нековзні ніжки: так
- Живлення: мережа
- Напруга: 220-240V
- Частота: 50 Гц
- Довжина кабелю: 75 см
- Висота: 34,5 см
- Ширина: 27,0 см
- Глибина з ручкою: 33 см
- Глибина без ручки: 26 см
- Розмір упаковки: 32,5 x 32 x 35,5 см.
- Вага: 4,2 кг
СКЛАД НАБОРУ
- фритюрниця
- кошик для смаження
- чаша для смаження
- інструкція з експлуатації польською, англійською та німецькою мовами
- упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Фільтр проти запаху | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34.5 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 2 990 ₴











