Отзывы о компании Интернет-магазин Barnika
- Александр В.
- Мария П.
Залишилася не задоволена! Оплатила на сайті замовлення за допомогою пром оплати. Продавець надсилає замовлення і ставить післяплату… 3 дні підряд пишу у всі можливі месенджери повідомлення читаються і відповіді немає. Скоригувати накладну займає менше хвилини!!! Тому даного продавця не рекомендую.
- Антонина К.
- Володимир В.
Все ок
- Сергей Х.
Професійне обслуговування. Зробили переадресацію замовлення. Чудово. Рекомендую.
- Олександр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- сергей С.
- Віталій Г.
Все швидко і чітко. Рекомендую
- Тарас З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

