
Вафельниця для бельгійських вафель Adler AD 3049, на 4 вафлі, 1800Вт
1 839 ₴
- В наявності
- Код: ADSS3049
+380 (93) 948-40-56
Менеджер Дмитро- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вафельниця для бельгійських вафель Adler AD 3049, на 4 вафлі, 1800Вт
Елегантна вафельниця потужністю 1800 Вт з регулюванням температури. Підходить для приготування хрустких вафель.
Пече 4 вафлі одночасно. Він оснащений нагрівальними пластинами, покритими антипригарним покриттям, що полегшує очищення.
Висока потужність пристрою гарантує швидкий нагрів. Шукаєте прилад, який дозволить приготувати хрусткі вафлі всього за кілька хвилин?
Вафельниця Adler 3049 неодмінно задовольнить вимоги навіть найбільшого шанувальника солодкого!
Характеристики:
- Антипригарне покриття нагрівальних плит
- Глибокі плити
- Плавне регулювання температури
- 2 індикатори: живлення та готовність до роботи
- Стійкі, гумові ніжки
- Висувний шнур живлення
- Розмір вафлі 4 x (10,0 см x 10,0 см)
- Розміри пристрою 24,5 см x 31,5 см x 11,0 см
- Потужність Ном. 1200 Вт
- Максимальна потужність 1800 Вт
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Основні атрибути | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Індикатор готовності | Да |
| Тип прибора | Вафельниця |
| Кількість випечених виробів | 4 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Система блокування ручок | Да |
| Зберігання у вертикальному положенні | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴










