
Сендвічниця Camry CR 3018 бутербродниця з керамічним покриттям 850Вт
819 ₴
- В наявності
- Код: ADSS3018
+380 (93) 948-40-56
Менеджер Дмитро- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сендвічниця Camry CR 3018 бутербродниця з керамічним покриттям 850Вт
Практична сендвічниця потужністю 850 Вт. Це дозволяє приготувати 2 бутерброди одночасно, які будуть розділені на 4 трикутні частини.
Спеціальне біле керамічне покриття на нагрівальних пластинах запобігає прилипанню, завдяки чому пристрій легко миється. Термостат сигналізує про те, що тарілки достатньо нагріті, і забезпечує відповідну температуру протягом усього процесу смаження.
Завдяки цьому приготовані бутерброди виходять хрусткими і золотистими. Для зручності тостер можна зберігати у вертикальному положенні.
Характеристики
- Сендвічниця
- Керамічний антипригарний шар
- Два світлових індикатора: потужність і нагрів
- Крута ручка
- Стійкі, гумові ніжки
- Зберігання у вертикальному положенні
- Місце для змотування мотузки
- Розміри приладу 22,5*23,0*10,0 см
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Колір: чорний і сріблястий
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність 700W
- Максимальна потужність 850W
- Живлення: 220-240V ~50/60H
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Терморегулятор | Ні |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термоізольований корпус | Так |
| Система блокування ручок | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 1.19 кг |
| Загальне | |
| Тип прибора | Сендвичница |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Тип нагрівної поверхні | Сендвіч панелі |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Знімні нагрівні пластини | Немає |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Немає |
| Наявність антипригарного покриття | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Лоток для жиру | Немає |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Регульована висота гриля | Немає |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Немає |
| Захист від вітру | Немає |
| Кнопка блокування | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴







