Електрична газонокосарка TOKACHI RAZOR II OGR/KOS/01
Відкрийте для себе ідеальне рішення для свого саду
Електрична газонокосарка TOKACHI RAZOR II - це надійний пристрій, що характеризується міцною конструкцією та точним виконанням.
- 2000W EPS* - потужність асинхронного двигуна
- 1200W ESI** - споживання електроенергії
- Велика ширина стрижки 33 см
- 3 висоти скошування трави 25/45/65 мм
- Великий контейнер на 30 л для скошеної трави
- Висока швидкість обертання
- Асинхронний двигун, що не потребує обслуговування
- Тихіше, ніж класичні щіточні двигуни
- Менше споживання електроенергії при тій же ефективності косіння
Потужний асинхронний двигун з низьким енергоспоживанням
- 2000 Вт EPS* - ефективна потужність косіння, еквівалентна газонокосарці зі старим типом (щіткового) двигуна при збереженні меншого споживання електроенергії
- 1200 Вт ESI** низьке споживання електроенергії під час косіння, зберігаючи високу потужність, еквівалентну двигуну щітки потужністю 2000 ВтВелика робоча ширина 33 см
- Завдяки великій робочій ширині 33 см косити газон стає набагато ефективніше та швидше.
- Швидкість обертання 3000 об/хв зрізає траву ефективніше, не подрібнюючи її.
- Cut-to-Edge ідеальне підстригання трави на краях газонів або тротуарів без додаткових інструментів
5-ступеневе регулювання косіння
Косарка TOKACHI RAZOR II дозволяє регулювати висоту зрізу - ви можете вирішити, на яку висоту потрібно скошувати траву!
Діапазон регулювання:
- 25 мм
- 35 мм
- 45 мм
- 55 мм
- 65 мм
Ідеальний газон без згрібання
Якщо ми хочемо ідеально чистий газон, робота з кошиком – ідеальне рішення для нас. Завдяки місткості кошика до 30 літрів ми значно заощадимо час.
Контроль наповнення кошика
Завдяки клапану рівня наповнення кошика ми можемо постійно контролювати кількість зібраної трави.
Характеристики:
Модель: RAZOR II 2024
Потужність: 1200 Вт (2000 Вт ESP*)
Частота обертання двигуна: 3000 об/хв
Електроживлення: 230 В
Ширина різання: 33 см
Регулювання висоти стрижки: 25/35/45/55/65 мм
Об'єм кошика: 30 л
Вага косарки: 13,4 кг
Інтенсивність звуку: 93 дБ
Сертифікація: CE
Рівень захисту від вологи: IPX4
Площа: 800 м²
Тип ручки: складна
Утримувач кабелю: ТАК
Особливість: обрізка по краю
Індикатор заповнення кошика: ТАК
Захист від навантаження: ТАК
Ніж: 2 шт. – вбудований у косарку та додатковий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razor |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 33 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 12.45 кг |
- Ціна: 4 990 ₴










