МФУ Canon Pixma G3430 Purple
Canon PIXMA G3430 - Wi-Fi - фіолетовий
- 11,0 об/хв/6,0 об/хв
- Ємність: 100 аркушів
- Додаток Canon ДРУК
- Високоякісний друк
- Wi-Fi
- Принтер 3-в-1
- Mac, Windows та Chrome
Швидкий друк. ВЕЛИЧЕЗНА економія
Цей швидкий, ефективний і доступний принтер MegaTank з підтримкою Wi-Fi дозволяє друкувати, копіювати і сканувати документи вдома і суттєво економити. Завдяки багаторазовим резервуарам та одному комплекту пляшечок з чорнилом, які дозволяють надрукувати до 4600 сторінок, експлуатаційні витрати на подив низькі в порівнянні з принтерами з картриджами.
Технічні дані
- Технологія друку: струменева з наповнювачами (кольорова)
- Функції пристрою: принтер, сканер, копір
- Пристрій подачі аркушів: 100 аркушів
Друк
- Роздільна здатність чорного кольору: 4800 x 1200 пікселів на дюйм
- Роздільна здатність кольору: 4800 x 1200 пікселів на дюйм
- Швидкість друку в чорно-білому режимі: 11 стор./хв.
- Швидкість кольорового друку: 6 стор./хв.
- Двосторонній друк: ручний
- Підтримувані формати носіїв: A4, A5, A6, B5, C5, Executive, LGL
- Підтримуваний розмір паперу: A4
Сканер/копір/факс
- Оптична роздільна здатність: 1200 x 4800 пікселів на дюйм
- Роздільна здатність копіювання: 1200 x 4800 пікселів на дюйм
- Вбудований факс: Ні
Входи/виходи
- Роз'єми: USB типу B (порт принтера)
- Бездротове підключення: Wi-Fi, Apple AirPrint, Mopria (Android)
Додаткова інформація
- Мережа: так
- Витратні матеріали: GI41SPGBK,GI41SC,GI41SM,GI41SY,GI41PGBK,GI41C,GI41M,GI41Y
- Додаткові функції: друку зі смартфона/планшета, меню польською мовою
Фізичні параметри
- Рівень звуку: 48,5 дБ
- Розміри (Ш х В х Г): 416 х 177 х 337 мм
- Вага: 6 кг
- Комплектація: стартове чорнило, посібник користувача, кабель живлення, інсталяційний диск
- USB-кабель в комплекті: немає
Сумісність та взаємодія
- Сумісність додатків: Canon PRINT
- Сумісність програми: Android від версії 6.0, iOS від версії 12.0
- : Для деяких функцій потрібна установка програми, яку можна завантажити з Google Play та Apple Store
- : Продукт може вимагати оновлення. Відомості про сумісність, взаємодію та оновлення
- Посібник користувача: Завантажити
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Клас пристрою | Офісний |
| Формат паперу | А4, А6 |
| Метод друку | Термічна струменева |
| Кількість кольорів | 1 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 11 ст./хв |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 6 ст./хв |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Лоток подачі | 100 стор. |
| Лоток прийому | 100 стор. |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 4800 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 416 мм |
| Висота | 337 мм |
| Глибина | 177 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴






