
Електрична настільна плита Adler AD 6503
610 ₴
- В наявності
- Код: ADSS - 6503
+380 (93) 948-40-56
Менеджер Дмитро- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична настільна плита Adler AD 6503
Плита електрична Adler AD 6503 – одинарна електроплита, яка допоможе приготувати ідеальний обід на кілька людей. Практична та невелика, вона підійде для використання на літній кухні, дачі чи будинку.
Електроплита від польського виробника Adler моделі AD 6503 оснащена лише однією конфоркою, що робить її максимально компактною та мобільною. При необхідності, ви зможете легко перевозити її з місця на місце, оскільки вона невелика і важить лише кілька кілограмів.
Характеристика:
- Тип: Настільна плита
- Основні характеристики
- Тип варильної поверхні: електрична
- Розміри: ширина: 32,8 см глибина: 29,8 см, висота: 11,2 см
- Управління: механічне
- Потужність: 1,5 кВт
- Блокування панелі керування: ні
- Кришка: ні
- Колір: білий
- Варильна поверхня
- Кількість електричних конфорок: 1
- Розмір конфорок: 180 мм
- Покриття робочої поверхні: емаль
- Тип нагрівальних елементів: чавунні млинці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.8 мм |
| Ширина | 29.8 мм |
| Глибина | 11.2 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴










