
Термосумка на колесах 40L Topmove сіра
1 540 ₴
- В наявності
- Код: Solod - Topmove
+380 (93) 948-40-56
Менеджер Дмитро- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термосумка на колесах 40L Topmove сіра
Опис товару:
- Практичний компаньйон для покупок із великим термоізольованим основним відділенням
- Зберігає свіжість покупок до 4 годин без акумулятора холоду
- Переднє відділення на блискавці
- Еластичний шнурок на кришці сумки для фіксації додаткових предметів
- Подвійні колеса з плавним ходом
- Зручна телескопічна ручка
- Посилені бічні ручки
- Дно зі стабілізуючими ніжками
- Відкидна жорстка вставка на дно всередині сумки
- Висота телескопічної ручки: близько 100 см
- Можна скласти для економії місця – ідеально підходить для того, щоб брати із собою
Характеристики:
- Місткість: близько 40 л
- Максимальна вага наповнення: 14 кг
- Розміри сумки, см: 37 х 45,5 х 36 см (Ш х В х Г)
- Вага: близько 2,1 кг
- Матеріал сумки: поліестер
- Виробник: Topmove, Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 40 л |
| Час збереження температури | 4 годин |
| Вага | 2100 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 45.5 см |
| Глибина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴










