
Дерев'яний ляльковий будиночок Kruzzel 26364, 3 рівні, LED освітлення, меблі
2 369 ₴
- Немає в наявності
- Код: Zol26364
+380 (73) 786-56-98
Менеджер Дмитро- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дерев'яний ляльковий будиночок Kruzzel 26364, 3 рівні, LED освітлення, меблі
Великий дерев'яний ляльковий будиночок KRUZZEL 26364 створений для безпечної та цікавої гри. Будиночок повністю укомплектований меблями та аксесуарами, оснащений світлодіодною стрічкою на 190 LED, що живиться від батарейок. Конструкція міцна та стійка до інтенсивної гри, матеріали екологічні, безпечні для дітей. Ідеально підходить для подарунка та відповідає європейським стандартам безпеки.


Технічні характеристики:
- Матеріал дерево
- Колір різнокольоровий
- Кількість рівнів 3
- Кількість кімнат 5 + балкон
- Додаткове освітлення LED на батарейках
- Колір освітлення теплий білий
- Джерело живлення 3 x AA (не входять до комплекту)
- Розміри 27×62×70 см
- Вага 7,304 кг
- Вага в упаковці 8,25 кг
- Відповідає європейським стандартам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kruzzel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Аксесуари |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 8.25 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369 ₴









