
Слайсер для нарізки, ломтерізка електрична Clatronic MA 3585, 150Вт, 0-15мм
3 699 ₴
- В наявності
- Код: Zol3585
+380 (93) 948-40-56
Менеджер Дмитро- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Слайсер для нарізки, ломтерізка електрична Clatronic MA 3585, 150Вт, 0-15мм
Ця електрична ломтерізка Clatronic MA 3585 призначена для акуратного нарізання різних продуктів — хліба, ковбаси, сиру, овочів та м’яса. Завдяки плавному регулюванню товщини зрізу від 0 до 15мм можна отримати як тонкі, так і товсті скибочки.
Широке лезо з нержавіючої сталі діаметром 190мм з універсальним зубчастим профілем забезпечує точність нарізання. Металевий корпус двигуна та металева напрямна конструкція гарантують міцність та довговічність використання.
Пристрій має тримач продуктів із захистом пальців, присоски для стабільності та похилий стіл зі вставкою з нержавіючої сталі для легкого очищення після використання.


Технічні характеристики:
- Тип пристрою електрична ломтерізка
- Діапазон товщини різу 0-15мм
- Діаметр леза 190мм
- Матеріал леза нержавіюча сталь
- Конструкція леза зубчасте
- Матеріал корпусу метал
- Матеріал напрямної метал
- Похилість робочого столу
- Регулювання товщини нарізки
- Захист пальців
- Потужність 150Вт
- Живлення 220-240В 50/60Гц
- Розміри пристрою 365×235×265мм
- Вага виробу 4.2кг
- Вага з пакуванням 4.5кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
| Регулятор товщини нарізки | плавний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Подача продукту | Ручна похила |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴











