
Підставка для квітів 67 см Ruhhy 25626
899 ₴
- В наявності
- Код: Zol25626
- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
Підставка для квітів 67 см Ruhhy 25626
Підставка має простий та привабливий дизайн, який впишеться в будь-яку сучасну кімнату в стилі лофт, класика чи індустріал. Вона виготовлена з металевих профілів з порошковим покриттям та ламінованих плит. Міцна металева конструкція гарантує довговічність. Ви можете без побоювань розміщувати на ній квіти чи інші прикраси, навіть з більшою вагою.
Підставка для квітів може комфортно розмістити 3 рослини на різній висоті, що дозволяє демонструвати їх та створювати вражаючий тривимірний каскад. Ніжки, що вирівнюються, не подряпають підлогу, тому ви можете розмістити підставку для квітів на різних поверхнях, не боячись пошкоджень.
Переваги:
- Стійкість: Завдяки міцній конструкції з металу та МДФ, а також вирівнюючим ніжкам підставка має максимальну стійкість, навіть при повному навантаженні до 15 кг на полицю.
- Сучасний стиль: Його сучасна геометрична форма ідеально впишеться в будь-який стиль інтер'єру — від лофту до класики. Підходить для вітальні, офісу, саду або спальні.
- Довговічність матеріалів: Металева поверхня стійка до вологи і захищає підставку від корозії, а висока якість виготовлення гарантує довговічність.
- Трирівнева конструкція: Дозволяє зручно розмістити 3 рослини на різній висоті, створюючи ефектний каскад.
- Легкість зборки: Всі необхідні аксесуари входять в комплект, а ілюстрована інструкція забезпечує швидку та безпроблемну установку.
- Безпека: Регульовані ніжки не дряпають підлогу, тому підставку можна розміщувати на різних поверхнях без побоювань пошкодити їх.


Характеристики:
- Колір: Чорний
- Матеріал: Метал і МДФ
- Розміри: 67 см (висота)
- Максимальне навантаження на полицю: 15 кг
- Вага: 3,5 кг
Що входить у комплект:
- Підставка
- Комплект для зборки
- Коричнева транспортна коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місце експлуатації | Будинок |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 3 шт. |
| Ширина підставки | 350 мм |
| Глибина підставки | 350 мм |
| Висота підставки | 670 мм |
| Вага підставки | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 899 ₴










