
Планетарний міксер тістоміс Ambiano 96813
3 690 ₴
- В наявності
- Код: Ambiano96813
- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
Планетарний міксер тістоміс Ambiano 96813
Цей міксер від німецького виробника MEDION створений для того, щоб долати складні завдання. Чаша з нержавіючої сталі об'ємом у 3,8 літра дозволить помістити об'єм інгредієнтів на багато більше, ніж у звичайних моделях міксерів.
Потужність у 600 Вт є його великою перевагою, вона відповідає за швидкість роботи та інтенсивність збивання продуктів та замішування тіста, а також за тривалість роботи без зупинок.
Варто окремо наголосити на наявності універсальної насадки для змішування. Планетарне обертання дає змогу отримати оптимальний результат.
Також міксер може похвалитися наявністю антирозбризкувача, це дуже важливий елемент, який запобігає розбризкуванню продукту. Міцний корпус, ергономічний дизайн, просте управління та підвищена функціональність - Medion 96813 Ambiano.


Характеристики
- Виробник Medion
- Тип приладу Кухонний комбайн
- Потужність що споживається 600 Вт
- Об'єм чаші 3.8 л
- Кількість швидкостей 6
- Матеріал чаші Нержавіюча сталь
- Номінальна напруга220 В
- Країна виробникНімеччина
3 змішувача в комплекті:
- гачок - для замісу тіста
- віночок для збивання білків і кремів
- лопата - для харчових сумішей, наприклад, начинки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ambiano |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кількість насадок | 3 |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Насадка для приготування пюре | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Загальне | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип прибора | Універсальний подрібнювач |
| Тип керування | Механічне |
| Призначення | Швидкий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замішування тіста | Так |
- Ціна: 3 690 ₴








