
Скиборізка електрична Transa Electronics Slicero TE-50, 150 Вт, з двома ножами, регулювання товщини нарізки
3 949 ₴
- В наявності
- Код: TE-50
- +380 (96) 640-84-31Менеджер Ангеліна
Скиборізка електрична Transa Electronics Slicero TE-50, 150 Вт, з двома ножами, регулювання товщини нарізки
Скиборізка електрична Slicero TE-50 від Transa Electronics призначена для нарізки хліба, ковбас, сиру, овочів та інших продуктів. Потужність 150 Вт забезпечує стабільну роботу. Прилад оснащений двома знімними ножами зі сталі (хвилястий і гладкий) діаметром 19 см, що дозволяє отримувати нарізку різної текстури.
Регулювання товщини нарізки від 0 до 15 мм, похилий пересувний подавач і телескопічна металева напрямна забезпечують рівну і зручну нарізку. Металева конструкція з антиковзкими ніжками- присосками робить краялку стійкою під час роботи. Компактні розміри та зручний притискач для маленьких шматків підвищують безпеку використання.


Технічні характеристики:
- Потужність 150 Вт
- Рівень шуму ≈69 дБ
- Живлення 220-240V ~50/60Hz
- Регулювання товщини нарізки 0–15 мм
- Діаметр ножа 19 см
- Ножі 2 шт (хвилястий і гладкий) зі сталі
- Металева конструкція
- Пересувний подавач з напрямною
- Довжина шнура 100 см
- Розміри 36.5 × 21 × 25 см
- Вага 3.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transa Electronics |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
| Регулятор товщини нарізки | плавний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 3 949 ₴











